Vyhodnocení soutěže

Letos jsme v soutěži Do rachoty kolem KM 2019 našlapali krásných 18 623,28 kilometrů. Což je k vzhledem k letošnímu květnovému počasí úctyhodné!

Tato vzdálenost je vzdušnou cestou z Kroměříže k mysu Dobré naděje a zpět! Což se zdá značně příznačné a my snad máme naději k lepším podmínkám pro cyklisty ve městě. 

Tolik jízd a tolik kilometrů bez dopravních komplikací, s veselou myslí a zdravou přírodou. Díky vám, kteří jste se zúčastnili!

Nejbližší tip měl pan Marian J., který v sobotu 15. 6. 2019 na vyhlašování cen dostane zaslouženou odměnu. Gratulujeme!

Víme, že mnozí z vás by rádi své výkony v soutěži Do rachoty kolem KM 2019 srovnali s ostatními soutěžícími. Proto jsme připravili statistiku jízd do práce a zpět. Vše je rozděleno dle kategorií a navíc i zjistíte, zda budete v osudí o ceny, které proběhne v sobotu 15. 6. 2019 v 18:00 hod. v pivovaru Maxmilian v rámci celodenní akce ( http://kolemkm.cz/sobotni-akce-pro-celou-rodinu/ )

Celková statistika soutěže:

Pokud se nemůžete zúčastnit předávání cen a nemůžete poslat ani náhradu, tak si cenu během příštího týdne budete moci vyzvednout na městě. Každému, kdo vyhraje cenu, napíšeme e-mail s instrukcemi kdy a kde cenu vyzvednout.

Budeme se těšit na sobotu!