Sobotní akce pro celou rodinu + vyhlašování cen

Dovolte, bychom vás pozvali na sobotní akci pro celou rodinu. Každý si zde přijde na své. Čeká vás tzv. tři v jednom. Sportování, zábava, relax a ty, co se zúčastnili soutěže Do rachoty kolem KM také vyhlašování cen.

Co vás tedy v sobotu 15. června 2019 čeká?

1. Cyklojízda do Pivovaru Kroměříž

Sraz v sobotu 15. června 2019 ve 14: 00 hod. na Hanáckém náměstí (pozor změna oproti ostatním cyklojízdám). Pojedeme asi deseti kilometrovou trasu směr Bílany do Skaštic a dojedeme zpátky do Kroměříže do pivovaru Maxmilian (Na Sádkách 2798/9, KM), kde nás bude čekat zahradní párty.

Bezpečnost při průjezdu městem zajistí doprovod městské policie.

Nad rámec standardní výbavy doporučujeme vzít s sebou maximum různých svítítek, blikátek a reflexních materiálů. Nezapomeňte také zvonky a troubítka. Zkrátka ať je nás vidět a slyšet!

Mapa trasy:

Cycle Route 4865186 – via Bikemap.net

2. Zahradní párty

Zhruba v 16:00 hodin začne zahradní párty v pivovaru Maxmilian, kde mají krásnou louku, jak stvořenou pro pohodovou akci. Tam na nás bude čekat občerstvení (pivo, limo, jídlo), hudba, zábava, posezení, pro děti skákací hrad a další. Pro zájemce bude možná prohlídka pivovaru.

3. Předávání cen Do rachoty kolem KM 2019

V 18:00 hodin proběhne tamtéž vyhlašování cen pro soutěžící Do rachoty kolem KM. Červená „rachoťácká“ trička na sebe!

Poté bude volná zábava.

A nejlepší na tom je to, že se můžete připojit kdykoliv budete chtít. Třeba až na zahradní párty nebo až na vyhlašování. Záleží jen na vás.

Tak vezměte kamarády, rodinu, děti a vnoučata přijeďte!

Akce je samozřejmě ZADARMO, jen uvítáme dobrovolný příspěvek na uhrazení nákladů akce. Děkujeme.

V případě opravdu nepříznivého počasí proběhne pouze vyhlašování cen uvnitř pivovaru.

Pořádá spolek Kolem KM, Pivovar Kroměříž a Zdravé město Kroměříž

Událost na FB:
https://www.facebook.com/events/404444340393373/?active_tab=about

Podmínky účasti:

V rámci celé akce spolupořádané spolkem Kolem KM, z. s. (IČ: 05927862), budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace spoluorganizátora akce. Spolek KolemKM nenee odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Povolenými dopravními prostředky na cyklojízdu jsou jízdní kolo, elektrokolo, handbike a jim obdobné dopravní prostředky, které dosahují běžných cestovních rychlostí jako jízdní kolo.

Dopravní prostředky, na kterých se pohybují účastníci akce, musí být řádně osvětlené dle platných právních předpisů a musí být v řádném technickém stavu.

Přeprava dětí v přívěsných vozících není v rámci akce přípustná, stejně tak není v rámci akce přípustná jízda dětí na kolech se spojovací tyčí.

Použití ochranné cyklistické přilby při účasti na akci je pro nezletilé cyklisty povinné, pro ostatní cyklisty doporučené.

Účastníci akce jsou povinni při jízdě po silnicích a místních komunikacích na vícepruhových komunikacích používat vždy jeden jízdní pruh, který určí pořadatelé akce.

Účastníci akce jsou povinni respektovat pokyny MPZ, DI PČR a pořadatelů.

Účastníci akce jsou povinni dodržovat zásady bezpečné jízdy, zejména dodržovat při jízdě bezpečné rozestupy a neohrožovat ostatní účastníky akce.

Pokud účastník akce nebude výkonnostně stačit pelotonu a dostane se za pořadatele, který peloton uzavírá, je takový účastník automaticky z účasti na akci vyloučen a dále se již pohybuje jako běžný účastník dopravního provozu na vlastní zodpovědnost.

V případě porušení těchto podmínek může pořadatel účastníka akce z dalšího průběhu akce vyloučit. V případě opakovaného porušení těchto podmínek, nebo v případě zvlášť hrubého porušení těchto podmínek pořadatel účastníka z dalšího průběhu akce bezodkladně vyloučí.