Šlapeme za památkami

Chcete se k nám přidat na vyjížďku do Kurovic?
Odjezd směr Kurovice bude v sobotu 16. června 2018 v 10.00 hod. na vjezdu do Zámečku v blízkosti křižovatky ulice Ovocné a Karla Rajnocha (na mapě), odkud pojedeme přes Zámeček, Záhlinice a Chrášťany do Kurovic.

Tam nás čekají prohlídky dvou památek. Jednak historická památka tvrz Kurovice, kde máme zajištěnou komentovanou prohlídku (snad i v dobových hábitech) a malé občerstvení (pochutiny na grilu i z pípy:) načež přejedeme do místního lomu, který je přírodní památkou, a kde nás opět čeká prohlídka a za pěkného počasí také koupání. Vstupné do tvrze i lomu bude dobrovolné.

V Kurovicích se taktéž setkáme s cyklo-skupinou z Otrokovic.

Návrat bude individuální po vlastní ose. Vrátit se můžeme přes Tlumačov a Kvasice. Ti, kteří se letos účastní soutěže Do rachoty kolem KM, naváží na vyhodnocení cen, které bude v 18.00 hod. na loděnici na Bágráku.

Trasa je dlouhá cca 11 kilometrů + cesta zpět.

Mapa trasy:

bikemap.net

Nad rámec standardní výbavy doporučujeme vzít s sebou maximum různých svítítek, blikátek a reflexních materiálů a zvonků.

Akce se koná jen za příznivého počasí.

V rámci akce „Cyklojízda do Kurovic“ pořádanou spolkem Kolem KM, z. s. (IČ: 05927862), budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Spolek Kolem KM nenese odpovědnost za záznamy
pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Autor příspěvku: Admin

1 komentář u „Šlapeme za památkami

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..