Město vyhlásilo anketu o nejúspěšnější mladé sportovce a trenéry z Kroměříže

Sportovní komise Rady města vyhlásila XV. ročník ankety Nejúspěšnější mladý sportovec, kolektiv a trenér/cvičitel města Kroměříže a ceny fair play, tentokrát za rok 2019. Zároveň komise vyzývá k předkládání návrhů na ocenění. „Vyhlášeno je pět kategorií, a to nejúspěšnější mladý sportovec, nejúspěšnější mládežnický sportovní kolektiv, trenér či cvičitel mládeže za výjimečné sportovní výsledky, trenér nebo cvičitel za dlouholetou práci s mládeží a cena fair play za uplynulý rok,“ řekl starosta Jaroslav Němec.

Podle něj ocenění může být motivací k další práci jak pro mladé sportovce, tak i pro dospělé, kteří se jim věnují.

Nominováni mohou být sportovci tělovýchovných jednot, sportovních klubů a základních i středních škol na území Kroměříže narození v roce 2001 a mladší. Rovněž navržení trenéři a cvičitelé musí působit v Kroměříži. Ve všech kategoriích mohou adepty na ocenění navrhovat kroměřížské tělovýchovné jednoty, sportovní kluby a školy.

„Návrhy je možné podávat do 17. dubna 2020,“ uvedl vedoucí odboru školství mládeže a tělovýchovy Jiří Pánek. Je třeba je zaslat písemně na adresu Městský úřad Kroměříž, odbor školství, mládeže a tělovýchovy, Velké náměstí 115, Kroměříž nebo elektronicky na adresu jaromira.ruzickova@mesto.kromeriz.cz.

Zdroj: https://www.mesto-kromeriz.cz/aktuality/tiskove-zpravy/mesto-vyhlasilo-anketu-o-nejuspesnejsi-mlade-sportovce-a-trenery-z-kromerize/

Autor příspěvku: Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..