Kroměříž představila v Praze letošní turistickou sezonu

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu a gastronomie Holiday World je nejvýznamnější akcí svého druhu v České republice i v regionu střední Evropy. Probíhá tradičně na výstavišti v Praze Holešovicích a pořádá jej společnost Incheba Expo Praha. Letos se konal ve dnech od 16. do 19. února již 26. ročník.
Město Kroměříž zastoupené pracovníky radničního odboru kultury a cestovního ruchu tu spolu s olomouckým partnerem představilo projekt Barokní poklady Moravy. Ten seznamuje s historicky i architektonicky významnými místy Moravy – Kroměříží, Olomouci a Lednicí a láká k jejich návštěvě. Jde o tři nejnavštěvovanější moravská města, o tři starobylá místa, která se významně zapsala do historie Moravy, a tři poklady zapsané v seznamu UNESCO. Kroměříž na veletrhu kromě představení zmíněného projektu seznámila zájemce s aktuální nabídkou kulturního a společenského vyžití ve městě. „Kroměříž si lidé spojují především s Arcibiskupským zámkem a zahradami. My jsme však chtěli ukázat naše město i jako místo, které žije, kde se stále něco děje, a seznámili jsme zájemce mimo jiné s letošní turistickou sezonou s názvem Kroměříž nezastavíš zaměřenou na aktivní trávení volného času,“ upřesnila Lucie Roubalíková z odboru kultury kroměřížské radnice, jakým směrem se prezentace Kroměříže ubírala.

Zdroj: http://www.mesto-kromeriz.cz/zpravodaj/tiskove-zpravy/kromeriz-predstavila-v-praze-projekt-barokni-poklady-moravy-i-aktualni-turistickou-sezonu/

Autor příspěvku: Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..