Kolem dálnice: KM – Dlouhá ves – Křenovice – Bezměrov – KM

Trasa kolem dálnice směr Brno, která nás zavede k Dlouhé vsi a zpět. Většina cesty vede po pěkné asfaltové silnici. Musíme ale počítat s tím, že díky dálničním mostům tato cesta stále stoupá a klesá. Takže mírné kopečky nahoru a dolů nás neminou.

Na začátku se musíme dostat na Lutopeckou ulici, kde za posledními rodinnými domky zahneme doprava a vystoupáme na kopec Barbořina. Přes Barbořinu se dostaneme na naši stezku kolem dálnice (lze se Barbořině vyhnout cestou po Kojetínské za město a pak doprava – viz mapa – ale je to kus po frekventované ulici).

Po této stezce jedeme kolem dálnice až k Dlouhé vsi. Před Kojetínem ovšem tato cesta nenavazuje. Musí se jet kousek po polní cestě a další kousek po cestě hlavní směr Kojetín. Nezapomeňte před dálnicí opět zabočit doleva a najet na stezku.

Zpět se můžeme dostat například po “staré” brněnské cestě do Bezměrova (tam se můžeme občerstvit:), kde najedeme na naši známou cyklostezku. Pak máme možnost udělat změnu a před kostelem v Hradisku se dát doprava. Přejet křižovatku směr Měrůtky. V půl cesty zahnout na takovou poloasfaltku a objet Postoupky kolem družstva, pyramid a rybníku. Opět navážeme na stezku kolem dálnice.

 


použito z mapy.cz


 

 

 

Autor příspěvku: Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..