Do rachoty kolem KM 2019 – partnerství

Obracíme se na Vás s prosbou o partnerství v soutěži Do rachoty kolem KM 2019. Je to druhý ročník soutěže, jejímž hlavním cílem je motivovat co nejvíce lidí, aby se naučili pravidelně používat udržitelné způsoby dopravy při každodenním cestování do práce v Kroměříži a okolí. Když více lidí přesedlá z aut na kola a další bezmotorové prostředky, zlepší si tak nejen kondici, náladu a možná i vztahy s kolegy, ale společně tak přispěje k čistšímu ovzduší a celkově příjemnějšímu a zdravějšímu městu.

Soutěž je určena pro jednotlivce a může se do ní zapojit každý, kdo bude pravidelně dojíždět během měsíce května do práce na kole z Kroměříže nebo do Kroměříže. Smyslem je hravou formou motivovat a inspirovat zaměstnance k dojíždění do práce na kole.
Jednotlivci mohou v rámci svého zaměstnání vytvořit týmy (tým čítá 3 a více soutěžících) a zúčastnit se speciální kategorie.

V rámci soutěže mají účastníci možnost uspět ve čtyřech soutěžících kategoriích, zaměřených na četnost, délku jízdy, týmovou spolupráci a fotografování z jízd do práce.

Vyhlašování cen se uskuteční v červnu 2019.

Budeme rádi, když se vy a vaši zaměstnanci této soutěže zúčastníte. V případě, že byste se chtěli do soutěže zapojit nejen jako účastníci, ale i jako oficiální partneři můžete dát ceny do soutěže dle vašich možností (věcné ceny, poukazy, zážitkové akce, kulturní akce). Vaše logo poté bude na oficiálních místech soutěže (Web, Facebook, plakáty, letáky) a samozřejmě bude vaše firma propagována na vyhlašování výsledků.

Minulého ročníku se soutěže zúčastnilo téměř 150 soutěžících a najelo celkově 24 727,75 km, což vzdušnou čarou to odpovídá zpátečnímu výletu z Kroměříže až k severnímu pobřeží Austrálie. Soutěžící tím zároveň posunuli laťku oproti minulému ročníku, podařilo se jim ujet přes čtyři sta kilometrů navíc při takřka stejném počtu účastníků.

V případě zájmu se s vámi rádi sejdeme a vysvětlíme všechny podrobnosti osobně.

Organizátor soutěže je Město Kroměříž a spolek Kolem KM, z. s.

Kontakt:
e-mail: kolemkm@kolemkm.cz
web: www.kolemkm.cz
FB: www.facebook.com/KolemKM

Autor příspěvku: Admin

1 komentář u „Do rachoty kolem KM 2019 – partnerství

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..