Šlapu v týmu

Kategorie zaměřená na spolupráci jednotlivých týmů a posílení týmového ducha. Jednotlivci mohou s kolegy ze zaměstnání vytvořit týmy a zúčastnit se této kategorie – tým čítá 3 a více soutěžících. Počítat se poté bude společná týmová pravidelnost dojížďky do práce přepočítaná na jedince.

Soutěž se odehrává v od 1. května do 31. května 2019 včetně. Soutěž je určena všem jednotlivým účastníkům zaregistrovaným do 15. března 2019. Podmínkou je sestavení týmu při registraci a uhrazení účastnického poplatku, poté bude soutěžící zařazen automaticky do soutěže.

Každý si během soutěžního měsíce května zaznamenává do své osobní tabulky, kdy jel do práce a z práce na kole. Tabulka Vám bude zaslána emailem po provedení internetové registrace. Počítat se poté bude společná týmová pravidelnost dojížďky do práce přepočítána na jedince.

Podmínkou pro účast v závěrečném slosování je umístění v první desítce týmů s nejvyšším průměrným počtem kilometrů přepočtený na hlavu. Vítězové této kategorie budou vylosováni a ceny jim budou předány na vyhlašování vítězů v červnu 2019 v Kroměříži (bude upřesněno).

Pokud pracujete o víkendech a státních svátcích, je možné si tyto jízdy do soutěže také započítat. Cyklovýlet si do soutěže ovšem nezapočítávejte.