Šlapu a měřím

V této kategorii jde o vaše najeté kilometry. Čím více, tím lépe.

Soutěž se odehrává v od 1. května do 31. května 2017 včetně. Soutěž je určena všem jednotlivým účastníkům zaregistrovaným do 30. dubna 2017. Podmínkou je uhrazení účastnického poplatku, poté bude soutěžící zařazen automaticky do soutěže.

Každý si během soutěžního měsíce května zaznamenává do své osobní tabulky, jakou vzdálenost ujel do práce a z práce na kole daný den. Tabulka Vám bude zaslána emailem po provedení internetové registrace.

Podmínkou pro účast v závěřečném slosování je umístění v první dvacítce účastníků s nejvyšším počtem najetých kilometrů. Ceny budou vylosovaným předány na vyhlašování vítězů, které se uskuteční v rámci akce Vybarvený běh 2017 a to v sobotu 10. června 2017 na Velkém náměstí v Kroměříži.

Pokud pracujete o víkendech a státních svátcích, je možné si tyto jízdy do soutěže také započítat. Cyklovýlet si do soutěže ovšem nezapočítávejte.

Měřit najeté kilometry můžete různými způsoby. Buď pomocí tachoměru, navigace nebo aplikace v mobilním telefonu (doporučujeme například Na kole chytře: UrbanCyclers, kterou máme pro naši soutěž oficiálně nasmlouvanou).