Šlapu a měřím

V této kategorii jde o vaše najeté kilometry. Čím více, tím lépe.

Soutěž se odehrává v od 1. května do 31. května 2018 včetně. Soutěž je určena všem jednotlivým účastníkům zaregistrovaným do 31. března 2018. Podmínkou je uhrazení účastnického poplatku, poté bude soutěžící zařazen automaticky do soutěže.

Každý si během soutěžního měsíce května zaznamenává do své osobní tabulky, jakou vzdálenost ujel do práce a z práce na kole daný den. Tabulka Vám bude zaslána emailem po provedení internetové registrace.

Podmínkou pro účast v závěrečném slosování je umístění v první dvacítce účastníků s nejvyšším počtem najetých kilometrů. Ceny budou vylosovaným předány na vyhlašování vítězů v sobotu 16. června 2018 v Kroměříži (bude upřesněno).

Novinkou pro letošní ročník bude, že se z této kategorie bude losovat DESET vítězů!

Pokud pracujete o víkendech a státních svátcích, je možné si tyto jízdy do soutěže také započítat. Cyklovýlet si do soutěže ovšem nezapočítávejte.

Měřit najeté kilometry můžete různými způsoby. Buď pomocí tachoměru, navigace nebo aplikace v mobilním telefonu (doporučujeme například Na kole chytře: UrbanCyclers, kterou máme pro naši soutěž oficiálně nasmlouvanou).