S vláčkem o závod 2022

Část kroměřížské železniční stanice se v neděli 11. září 2022 promění na závodní dráhu.

Od 10:00 zde totiž budou malí i velcí cyklisté (či koloběžkáři) moci změřit své síly s motorovou lokomotivou. Pro děti bude připravena ale i řada jiných atrakcí, za jejichž absolvování je čeká malá odměna. Program, který bude probíhat až do 16:00, není nijak věkově omezen, a tak se může přijít bavit celá rodina. Stačí si přivézt vlastní kolo nebo koloběžku, přilbu a dobrou náladu!
Akci připravují zapsané spolky Kolem KM a Kroměřížská dráha za výrazného přispění Zdravého města Kroměříž a dalších institucí.

Termín akce:
neděle 11. září 2022, 10 – 16 hod.

Místo konání:
nádraží v Kroměříži (mapa zde)

Vstupné:
dobrovolné

Další informace:
na facebookových stránkách akce

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Snimek-obrazovky-2022-09-06-144027-1024x665.png.
Místo nedělního S vláčkem o závod

Podmínky účasti: Použití ochranné cyklistické přilby při účasti na akci je pro nezletilé cyklisty povinné, pro ostatní cyklisty doporučené. Účastníci akce jsou povinni respektovat pokyny pořadatelů. Účastníci akce jsou povinni dodržovat zásady bezpečné jízdy. Pořadatelé si vyhrazují právo změnit program. Organizátor není odpovědný za škody, které nejsou zaviněny zanedbáním z jeho strany, není odpovědný za případné zdravotní problémy účastníků akce.

V rámci akce „S vláčkem o závod“ pořádanou spolkem Kolem KM, z. s. (IČ: 05927862), budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Spolek Kolem KM nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty. AKCE SE KONÁ JEN ZA PŘÍZNIVÉHO POČASÍ!