Registrace 2019

Díky tomuto jednoduchému formuláři se zaregistrujete do soutěže “Do rachoty kolem KM 2019”. Posléze Vám přijde zpráva k platbě startovného a další nezbytné informace.

Informace a pravidla soutěže najdete zde.

Účastník soutěže svou registrací zakládá smluvní vztah o svém zapojení do soutěže „Do rachoty Kolem KM“ s pořadatelem akce, jímž je Město Kroměříž, Velké nám. 115, 767 01 Kroměříž (v souladu se zákonem č.101/2000 Sb.) Na základě tohoto právního důvodu zpracování osobních údajů (čl. 6 odst. 1b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů) účastník poskytuje Městu Kroměříž své osobní údaje (jméno, příjmení a e-mail), které budou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy vztahujícími se k oblasti ochrany osobních údajů pouze pro účely přípravy, monitorování a vyhodnocování soutěže a po dobu trvání soutěže. Osobní údaje registrovaných účastníků budou zpřístupněny spolupořadateli soutěže, kterým je Kolem KM, z.s., pro zajištění průběhu a vyhodnocení výsledků této soutěže.

Účastník může v registraci udělit pořadateli souhlas se zpracováním své e-mailové adresy i po skončení soutěže k zasílání informací o novinkách a dalších akcích Města Kroměříž anebo spolupořadatele. V případě, že účastník nechce být informován o novinkách, nezaškrtne políčko „chci odebírat novinky o akcích“ v registračním formuláři. Účastník může svůj souhlas se zpracováním své e- mailové adresy kdykoli písemně odvolat. Pořadatel se v tomto případě zavazuje k okamžitému odstranění e-mailové adresy k marketingovým účelům.

Vyberte si velikost trička: