Nosiče kol

Stojan na kolo nebo držák na kolo je design, který umožňuje přepravu kola na autě.

Ne každé auto pojme kolo – a je také nebezpečné nosit kola v kabině automobilu, v případě nehody můžete být zraněni nebo může dojít ke znečištění interiéru a čalounění aut. Stojan na kola je velmi užitečný. Mnoho internetových obchodů včetně autodoc.cz nabízí stojany na kola různých kapacit a různých typů úchytů. Podle Auto lze instalovat na střechu kufru auta nebo závěs. 

1. Nosič kola je namontován na střeše. Tyto stojany to umožňují přepravte 1-4 kola na střechu. Nastavení tohoto typu média na Kola jsou vhodná, pokud máte pro vůz střešní nosič.

Výhody: volný prostor v kufru auta, schopnost současně přepravovat více kol.

Nevýhody: zvýšení hodnoty odporu, což vyžaduje zpracování a vykládání ze střechy.

Toto příslušenství vám umožňuje přepravovat bezpečně pevná kola, bez ohrožení viditelnosti řidiče.

2. Stojan na kola je namontován na kufru automobilu. Tento druh stojanu vhodné pro nakládací kola, vhodné pro mnoho typů karoserií, ale jeho nevýhodou je zhoršení zadních světel a účinek jako překážka při nakládání nákladu do zavazadlového prostoru. obvykle tento typ nosiče kol je levnější, již nevyžaduje vybavení a snadná instalace.


3. Stojany na kola namontované na tažném zařízení. Tyto produkty Vhodné pouze pro vozidla s nainstalovaným tažným zařízením. některé modely umožňují otevřít dveře i přes instalaci tohoto produktu kufr auta. Z bezpečnostních důvodů mají ve své základně pomocníka světlo.


Při přepravě kol na střeše automobilu nezapomeňte, že jste vyšší výška vozidla, zejména na parkovištích nebo v tunelech, když křížení pod mosty nebo v myčce.

Zdroj: http://www.cyklonovinky.cz/Clanky/Kolo-stojan.aspx

Autor příspěvku: Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..