Listopadová soutěž – ještě není pozdě začít!

Jízda s UrbanCyclers tě osvítí!

Podzim už je v plném proudu. Pomalu tak opět nastává čas, kdy cesta do práce i návrat z ní pod rouškou tmy již není brán za workoholismus, ale se bude týkat i těch nejlínějších z nás.

Kdo není vidět, ten jako by nebyl. Tak praví základní marketingová teorie a po setmění i každý řidič. Proto je jízda po bezpečných cestách a kvalitní osvětlení kola důležitější než kdy dřív. A UrbanCyclers vám pomůže s obojím!

Chytrý cyklista + chytrý mobil = UrbanCycler

Prostřednictvím naší aplikace vám vždy poradíme tu nejvhodnější cestu přesně podle vašich požadavků.

Nejen užitečnými informacemi však zásobován jest UrbanCycler. Naším druhým cílem je dostatečně vás motivat k pravidelnému a spokojenému ježdění. A není většího stimulu, než pěkná odměna v rámci spojení příjemného s užitečným, že?

dřívějším článku jsme si vysvětlili princip získávání odznaků. A teď vám na úvodní obrazovku přidáváme další „ozubené kolečko“ a s ním spojenou soutěž!

Nový patnerský odznak — Revolights

Jak soutěž funguje?

Hlavním kritériem naší listopadové soutěže je počet dnů, během nichž uskutečníte alespoň 1 jízdu o minimální délce jednoho kilometru. Šanci na výhru pak bude mít každý, kdo získá tento odznak. Žijeme v České republice, takže samozřejmě i v naší soutěži platí, že štěstíčku můžete jít naproti 😉

Princip je jednoduchý — kdo více jezdí, má větší šanci na úspěch. Čím dražší kov vašeho odznaku, tím vyšší šance na výhru!

  • Bronzový odznak. K jeho získání potřebujete v průběhu listopadu s UrbanCycles jezdit alespoň 5 dní a garantuje vám 1 los v osudí
  • Stříbrný odznak je určený pro ty z vás, kteří s UrbanCyclers najezdí
    10–15 dní a zajistí vám 2 losy v osudí
  • Zlatý odznak bude říkat Pane každému, kdo si kolo alespoň na kilometr osedlá v 16 a více dnech. Za zlatá odznak máte 4 losy v osudí

O co se hraje?

Dva vylosovaní UrbanCycleři se budou moci těšit na 2 sady revolučních cyklistických světel Revolights, která díky vynikajícímu osvětlení vozovky a viditelnosti cyklisty ze všech úhlů pohledu zajišťují maximální bezpečnost jízdy.

Revolights — vidět a být viděn

Široký světelný pás červené a bílé barvy je instalován přímo do obruby předního a zadního kola. Na rozdíl od tradičních světlometů, které zaměřují světlo pouze na jedno místo, osvětlují Revolights rovnoměrně široký vertikální pás na zemi. Zároveň ale osvítí i dopravní značky a různé vyvýšené překážky.

Nemusíte být slávistou, abyste chtěli mít kolem sebe červenobílou auru 🙂

Staňte se UrbanCyclerem!

Chcete mít vždy po ruce tu nejvhodnější možnou trasu přesně podle vašich představ a ještě za to být odměněni? Pak je tu pro vás aplikace UrbanCycles! Neváhejte a stahujte na urbancyclers.com!

Autor příspěvku: Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..